Skup nieruchomości Dębica

Jeżeli poszukujesz pośrednika, który pomoże Ci w sprzedaży należącej do Ciebie nieruchomości, skorzystaj z usług skupu nieruchomości. Nasi pracownicy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo, a Ty będziesz mógł cieszyć się spokojem i szybką gotówką.

Co zrobić, aby sprzedać mieszkanie za pośrednictwem skupu nieruchomości Dębica?

Współpraca z naszą firmą jest niezwykle prosta, a finalizacji można dokonać w kilku prostych krokach, które opiszemy poniżej. Tak naprawdę od Ciebie wymagana jest chęć do kooperacji, a resztą zajmiemy się my.

  • Wypełnij formularz kontaktowy.

Na naszej stronie internetowej umieszony jest formularz kontaktowy, który należy wypełnić, aby skontaktować się z przedstawicielami naszej firmy. Uzupełnij swoje dane i odpowiedz na pytania dotyczące należącej do Ciebie nieruchomości. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości służymy pomocą pod widniejącym na stronie numerem telefonu. Właściwe wypełnienie formularza jest kluczowe, jeśli chodzi o wstępną wycenę Twojej nieruchomości. 

  • Wycena online

Wyszkoleni pracownicy skupu nieruchomości Dębica wykonają dla Ciebie profesjonalną wycenę nieruchomości online. Oczywiście, później umówimy się na spotkanie, w trakcie którego dokonamy oględziny nieruchomości i sprecyzujemy dokładną kwotę, jaką możemy Ci zaoferować, jednak na tym etapie w celu usprawnienia operacji działamy zdalnie. Potrzebujemy informacji takich jak metraż, liczba pokoi, lokalizacja, standard, aby wysłać Ci proponowaną kwotę, jaką możemy zapłacić za Twoją własność.

  • Oględziny nieruchomości.

Jak wspomnieliśmy, aby być w stanie dokładnie oszacować kwotę, za jaką będziemy gotowi zakupić należącą do Ciebie nieruchomość, umówimy się na spotkanie w celu jej oględzin. Wykwalifikowany rzeczoznawca zatrudniony dla skupu mieszkań Dębica sporządzi profesjonalną wycenę. Jeśli zaakceptujesz proponowaną przez nas sumę, wypłacimy Ci zadatek i przejdziemy do kolejnych kroków mających na celu finalizację transakcji.

  • Spotkanie z notariuszem i podpisanie umowy

Umówimy Cię na wizytę do notariusza, gdzie spotkamy się, aby podpisać umowę kupna-sprzedaży nieruchomości. Pomożemy przygotować Ci wcześniej, niezbędne dokumenty, jakie będą potrzebne do zakończenia operacji. O nic nie musisz się martwić, nad wszystkim czuwają pracownicy skupu nieruchomości Dębica

  • Wypłata należności.

Ostatnim krokiem jest wypłata należności za kupowaną przez skup mieszkań Dębica nieruchomość. Odpowiednio wcześniej poinformuj nas o preferowanej formie płatności, a przygotujemy dla Ciebie gotówkę lub dokonamy przelewu prosto na Twoje konto.

Jak widzisz, współpraca ze skupem nieruchomości Dębica prezentuje się wyjątkowo przyjaźnie. Cieszymy się od lat nienaganną opinią ze strony naszych klientów i będziemy zaszczyceni, jeśli i Ty dołączysz do ich grona.

Czym zajmuje się skup nieruchomości Dębica?

  • Skup mieszkań i domów

W naszej ofercie widnieje skup mieszkań i domów wymagających modernizacji. Nie musisz troszczyć się o problematyczny proces remontu i inwestować w niego nakładów finansowych. Odnowienie leży po naszej stronie i z chęcią odciążymy Cię z tej konieczności.

  • Skup zadłużonych nieruchomości

Skup mieszkań Dębica należy do nielicznych agencji, które oferują skup nieruchomości zadłużonych. Chętnie pomożemy naszym klientom, znajdujących się w różnego rodzaju tarapatach finansowych. Ponadto współpraca z nami jest znacznie bardziej opłacalna niż oddanie swojej własności w ręce komornika, po najniższej rynkowej cenie. Jesteśmy gotowi spłacić wszystkie Twoje długi, pomagając Ci z wszelkimi formalnościami. Pozostałą kwotę przelejemy Ci na konto bankowe lub wypłacimy w gotówce.

  • Skup udziałów w nieruchomości

Jeżeli jesteś właścicielem jedynie części nieruchomości i napotykasz opór z dojściem do porozumienia z pozostałymi współwłaścicielami, skup nieruchomości Dębica z przyjemnością odciąży Cię z tej trudnej sytuacji. Skontaktuj się z nami określając swój problem, a my pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy.

  • Skup działek i nieruchomości

Zainwestowałeś swój majątek w działkę budowlaną, jednak po czasie zrezygnowałeś z budowy i zastanawiasz się co dalej? Jesteś właścicielem strychu, którego nie potrzebujesz? Skup nieruchomości Dębica zajmuje się sprzedażą wszelkich nieruchomości, które nie chcą się sprzedać. 

Chcesz sprzedać działkę? Zobacz nasz skup działek

Dlaczego warto zamieszkać w Dębicy?

Przeprowadzka do Dębicy wiąże się w wieloma korzyściami, które opiszemy poniżej.

  • Lokalizacja

Miasto Dębica położone jest w zachodniej części województwa podkarpackiego. Od Rzeszowa będącego stolicą województwa dzieli ją 46 km. Dębica jest jednym z bardziej liczących się ośrodków gospodarczych w regionie. Stanowi stolicę powiatu dębickiego, a także siedzibę władz gminy wiejskiej, w której skład wchodzą okoliczne miejscowości. Przez Dębicę przepływa rzeka Wisłoka. Granice południowe miasta wyznaczają malownicze, częściowo zalesione pasma wzgórz, poprzecinane dolinami potoków i tajemniczymi wąwozami. Na północy natomiast występuje szeroka, płaska równina z niewielkimi wzniesieniami. Warto zauważyć, że różnica wysokości między północną, a południową częścią miasta, wynosi ok. 190 m, co nietypowym położeniu Dębicy na pograniczu Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Karpackiego. W skład Kotliny na obszarze miasta wchodzą: Rynna Podkarpacka i Dolina Dolnej Wisłoki. Południowa część Dębicy obejmuje fragment Pogórza Strzyżowsko-Dynowskiego.

  • Transport

Przez Dębicę od lat przebiegały istotne szlaki komunikacyjne i handlowe. Doliną Wisłoki wiódł trakt z Węgier przez Dębicę do Sandomierza oraz równoleżnikowy szlak komunikacyjny wyznaczony obniżeniem terenu wzdłuż Pogórza Karpackiego z Krakowa do Lwowa. Miasto leży przy najdłuższej polskiej autostradzie A4, która jest częścią drogi międzynarodowej E40. Dębica znajduje się w niedaleko lotnisk w: Rzeszowie (Port Lotniczy Jasionka) – 55 km oraz w Krakowie (Kraków Airport) – 135 km. Dębica jest także ważnym węzłem kolejowym. Komunikację międzymiastową i podmiejską zapewnia przedsiębiorstwo PKS Dębica oraz firmy prywatne. Miasto posiada bezpośrednie połączenia PKS z Warszawą, Rzeszowem, Lublinem, Przemyślem, Krakowem, Cieszynem, Krosnem, Łodzią, Ropczycami, Strzyżowem, Mielcem i in.

  • Przemysł

Dębica jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych Polski południowo-wschodniej. Dynamicznie rozwija się tutaj przemysł gumowy i chemiczny (m.in.: Firma Oponiarska „Dębica” SA, Tikkurilla Beckers-Polifarb Dębica, Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka”) oraz spożywczy (Zakłady Mięsne Dębica, Iglomeat-Sokołów, Animex Południe, Olimp Laboratories). Dość prężnie rozwija się również branża transportowa (Omega Pilzno) oraz produkcji materiałów budowlanych (m.in.: Igloobud, Zakład Obróbki Marmuru „Jabo – Marmi”). W mieście siedzibę ma znany producent rowerów Arkus & Romet Group. Znajduje się tu również Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych „PZL Dębica” S.A. działająca na rynku od 1938 roku. Ponadto na terenie miasta funkcjonuje Obszar Przemysłowy Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro-Park” Mielec. Dębica została uhonorowana tytułami „Gmina Fair Play” 2004, 2005 i 2006 – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji, przyznawanymi przez Fundację Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

  • Teren inwestycyjny

Tereny stanowiące podstrefy ekonomiczne w powiecie dębickim podlegają pod Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK MIELEC, zarządzaną przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. Są to m.in.: Dębica – Pustków I, Dębica – Pustków II, Dębica – Zawada I, Dębica – Zawada II. 

  • Historia

Dokładna data powstania miasta nie jest znana. Pierwsza wzmianka źródłowa o Dębicy pochodzi z 1293 roku. Osada o nazwie „Dambicha” należąca do rodu Gryfitów, w 1305 roku została napadnięta przez Tatarów. W 1325 roku została siedzibą dekanatu leśnego, w którego skład wchodziło 14 parafii, położonych w lasach Puszczy Sandomierskiej, takich jak Przecław, Brzeźnica, Łączki Kucharskie i Sędziszów. Jest to dowód na to, że Dębica już wtedy była dynamicznie rozwijającą się miejscowością. W 1372 roku przeprowadzono oficjalną lokację miasta. Dębica położona na szlakach handlowych z Krakowa do Lwowa miała duże szanse rozwoju, dynamicznie rozwijając się pod względem gospodarczym i demograficznym. Z końcem XV wieku, miasto zostało zdewastowane najpierw przez węgierskie, kolejno tatarskie wojska. Nastąpiło jego niemal całkowite wyludnienie. W celu zapobiegnięcia upadkowi miasta zwolniono 14 lat z powinności wobec władz i pozwolono na darmowy wyrąb lasu. Poskutkowało to odnowieniem miejscowości i w XVI wieku Dębica osiągnęła szczyt swojego rozwoju. Stała się lokalnym ośrodkiem rzemiosła. Na jej terenie działały cechy krawców, mieczników, kuśnierzy, kowali, kołodziejów, zrzeszonych w cechu zbiorowym. Tocząca się wojna ze Szwecją (1655-1660) spowodowała po raz kolejny spustoszenie miasta. Rządzący miastem chcąc powstrzymać spadek ludności wyrażali zgodę na osiedlanie się Żydom z sąsiadujących miast. Ich liczba szybko wzrastała i wkrótce przewyższyła liczbę katolików.  Po I rozbiorze, miasto utraciło prawa miejskie. W drugiej połowie XIX wieku nastąpiło ożywienie gospodarcze wraz ze zgodą austriackich władz na budowę linii kolejowej biegnącej przez Dębicę. W 1912 roku władze austriackie, po długoletnich staraniach, przywróciły Dębicy prawa miejskie, a także jej dawny herb – Gryf. Po I wojnie światowej Dębica stała się częścią niepodległego państwa polskiego.  Podjęto decyzję o stworzeniu Centralnego Okręgu Przemysłowego, w ramach którego założona została działająca do dziś wytwórnia kauczuku (Zakłady Chemiczne Dębica SA – kauczuk butadienowy sodowy, obecnie Tikkurilla Beckers-Polifarb Dębica) , znana na terenie całej Europy fabryka oraz fabryka chemiczna. W trakcie II wojny światowej Dębica znalazła się pod okupacją niemiecką. Niemcy dewastowali powstałe przedsiębiorstwa, a mieszkańców zmuszali do prac przymusowych na rzecz armii i administracji niemieckiej. Po zakończeniu wojny wielu żołnierzy podziemia uległo represjom komunistów. Rozpoczęto szybką odbudowę i odtworzenie zakładów przemysłowych. Utworzono Kombinat Rolno-Przemysłowy Igloopol, który wpłynął na dynamiczny rozwój miasta. W 1999 roku Dębica została ponownie siedzibą powiatu.

Chcesz sprzedać grunt rolny? Sprawdź nasz skup gruntów rolnych

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i za gotówkę, wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę zakupu w ciągu 24H!


    [honeypot website]

    DODATKOWE INFORMACJE

    Miejsce postojowe
    Winda
    Balkon / taras
    Komórka lokatorska / piwnica
    Osobna jasna kuchnia

    Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie